Увага!

СУБ’ЄКТИ НАДАННЯ ПОСЛУГ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ. Управління соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації нагадує, що можливість оздоровитися, отримати послуги із психологічної реабілітації учасникам АТО у 2019 році можна у санаторно-курортних закладах - ТОВ «Примор’я» на базі санаторію ім. С.Лазо (Одеська обл., Білгород – Дністровський р-н, смт.Сергіївка) та ДП «Південь-Курорт- Сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (Одеська обл., Білгород – Дністровський р-н, смт. Сергіївка), які надали підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам  для включення його до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції. За додатковою інформацією звертайтесь до управління соцального захситу РДА.