Увага! Нерест!

УВАГА НЕРЕСТ! Відповідно до пункту 3 статті 16, пункту 4 статті 28 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статей 14, 38 та 57 Закону України „Про тваринний світ”, статей 10 та 11 Закону України „Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів”, з метою посилення охорони та відтворення рибних запасів під час нересту риби на території Полтавської області з 01 квітня до 10 червня 2018 року проводиться двомісячник охорони водних біоресурсів області під час заборони на їх вилов у зв’язку з нерестовим періодом

Під час нерестового періоду забороняється пересування усіх транспортних засобів акваторією Сульської затоки та по річці Сула і старицях (озерах) річки, за винятком тих, що належать природоохоронним органам під час виконання ними службових обов’язків.
В нерестово-заборонений період любительське рибальство дозволено на спеціально визначених ділянках водойм (перелік ділянок можете знайти на офіційному сайті НПП «Нижньосульський» www.nppns.at.ua), тільки в світлу пору доби, однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом з берега, норма вилову риби на одну особу становить 3 кг в день.
Порушники, які нехтують Правилами рибальства, будуть притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства України.