Вітання.

14 жовтня 2019 року - День Українського козацтва,  День захисника України, Свято Покрови  Пресвятої Богородиці. Дорогі земляки! Глибокі традиції вшанування захисників рідної землі у день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці сягають ще козацьких часів.  Богородиця стала  Покровителькою і для козаків, і для воїнів Української Повстанської Армії, під її захист стають і новітні герої. А це усі ті, хто сьогодні повертає повагу та честь до звання військового.  Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на сході країни. Вони виборюють майбутнє, про яке мріяли та віддавали життя славне козацтво, вояки УПА, Герої Крут, Січові Стрільці, Герої Небесної Сотні, тисячі патріотів, імена яких нам і досі не відомі. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!  Цього дня ми згадуємо тих, хто ціною свого життя забезпечив нам мирне існування - це Володимир Шульга, Олександр Сірий, Євген Клименко, Роман Капацій, Роман Кандул, Олександр Кирилюк. Вічна їм пам’ять!
У цей величний день ми просимо Пресвяту Богородицю взяти під своє покровительство усіх захисників України. Подарувати їм гарну долю, міцне здоров’я, довголіття, а найважливіше – можливість виконувати свій обов’язок у мирній та процвітаючій Україні.  Слава Україні! Слава її захисникам!