Вітання!

Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, працівники системи охорони здоров’я  Семенівського  району! На  передодні Вашого  професійного свята – Дня медичного працівника - хочу висловити щиру подяку за  Вашу працю, врятовані життя, за повернуте пацієнтам здоров’я та надію,  людяність та співпереживання. Ваші щирі серця і теплі руки відновлюють радість життя, дарують віру у зцілення. Приємно усвідомлювати, що медичні працівники району, навіть в непростих умовах сьогодення, працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування й профілактики захворювань.
Дорогі медичні працівники! Низький уклін Вашому щоденному подвигу в боротьбі за людину, за її життя і здоров’я.
Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, мирного неба, професійних успіхів і людської шани. Нехай здійснюються  задуми,  а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Голова РДА Віктор Федоренко

Святкування Дня медичного працівника в Україні щороку у третю неділю червня закріплено Указом Президента України № 281/94 від 03.06.1994.