Вітання

Щороку 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу. Родина – завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формують  принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові до ближнього. У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають здобутки кожного нового покоління. Родина для людини —  найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. То ж нехай це свято стане для  нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім´ї.

Нехай мрії тих, хто тільки планує створити сім’ю справдяться міцним і щасливим поєднанням споріднених душ.

Бажаю всім родинам здоров’я, непохитної твердості родинних стосунків, щастя, миру і добра на довгі літа! Нехай ваші домівки завжди будуть зігріті теплом любові, щирості та взаєморозуміння! Любіть, цінуйте і поважайте один одного та будьте здорові і щасливі!

Голова районної державної адміністрації                                                 Іван ДЗУС