Вітання

Щороку, в перший день літа, ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.   Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення. Немає більшого щастя, аніж їхні посмішки та сміх. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей українських дітей, забезпечити їм належний рівень виховання і дотримання їхніх прав.    Одвічна істина – «діти – наше майбутнє». Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Зі святом вас!

Голова райдержадміністрації                                                                      Іван ДЗУС