Вітання

Шановні державні службовці, колеги! На виконання Указу Президента України від 4 квітня 2013 року 23 червня своє професійне свято відзначають державні службовці.

Щиро вітаю Вас з Днем державної служби !
Державна служба - це відповідальна, клопітка та нелегка праця людей, яка потребує самовідданості та професійності, у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Кожен на своєму місці виступає ланкою, що поєднує владу і народ, разом формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.
Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.
Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку району.
Нехай ваші дії будуть мудрими , а щоденна робота викликає повагу та довіру громадян.
Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку перед нашою країною!
Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

Голова райдержадміністрації Іван ДЗУС