Вітання

Шановні державні службовці, колеги! Щиро вітаю державних службовців апарату, відділів, служб, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, ветеранів державної служби  з професійним святом – Днем державної служби!

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою, ефективною.

Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

Одним із основних пріоритетів національної політики є реформування державного управління, забезпечення прозорості в процесі прийняття владних рішень. Ці зміни покликані підвищити авторитет державної служби в Україні та піднести імідж нашої держави на міжнародній арені.

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу, адже на їхніх плечах нелегка ноша відповідальності за добробут та майбутнє нашого народу.

Саме на нас покладається велика відповідальність у вмінні реагувати на непрості виклики сьогодення. Знання і сумлінне ставлення держслужбовців до виконання  своїх обов’язків  - це  головне у нашій роботі.

Пам'ятайте, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства.

Бажаю всім здоров'я, мудрості, витримки  і терпіння у всіх життєвих випробуваннях , добра і добробуту, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі,  заслуженої шани і вдячності людей!

Нехай ваша щоденна робота викликає повагу та довіру громадян, колег, ваші рідні та близькі люди пишаються тим, що ви працюєте на користь держави!

Бажаю вам і  надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям,  мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом! Миру, благополуччя, успіхів та нових здобутків в ім’я майбутнього України!

Наталія Дондоха, керівник апарату, керівник

державної служби райдержадміністрації