Вітання.

Дорогі земляки! Щиросердечно вітаємо вас із світлим та величним святом Христового Воскресіння. У ці світлі пасхальні дні особливо відчувається торжество життя, перемога добра над злом, віра у кращий прийдешній день.  Нехай світло пасхальної свічки зігріє ваші серця, а тепло родинного вогнища і непохитна віра додають сил і наснаги до нових звершень.Нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій, адже це свято уособлює перемогу віри, надії та любові, торжество істини та справедливості, велич духу. Кожен із нас сприймає його із відкритою душею і чистим серцем, почуттям радісної благодаті та очищення. Бажаємо вам і вашим родинам у ці весняні дні відчути повноту життя, щедроти української землі та родинне тепло. Нехай Господь дарує вам любов, радість, мир та злагоду на довгії літа. Христос Воскрес!
З найкращими побажаннями голова райдержадміністрації Віктор Федоренко