Вітання

Шановні жителі Семенівщини! Прийміть щирі вітання з Днем Конституції України! У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави прийняла Основний Закон України - Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави. Дотримуватися Основного Закону, докладати зусилля для утвердження в Україні високих соціальних, економічних, гуманітарних стандартів - обов’язок кожного з нас.

День Конституції об'єднує собою цілу націю, всю Україну. Отже, є прекрасна можливість привітати своїх рідних, близьких і колег з цим великим святом.

У цей важливий день бажаю кожному благополуччя, родинного щастя, міцного здоров'я та віри в світле, мирне майбутнє нашої улюбленої України! Нехай вам щастить!

Голова райдержадміністрації                                                                                                        Іван ДЗУС