Вітання

Сьогодні – День знань. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Особливим і дуже важливим цей день є для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. З хвилюванням і радістю сьогодні вони вперше увійдуть у свій клас. Школа відкриє для них двері в новий і неймовірно цікавий світ. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, майбутніх випускників, яким доведеться вже незабаром обирати свій професійний шлях.

Дорогі учні! Вітаю Вас з цим визначним днем, адже знання є невід’ємною частиною виховного процесу будь-якої людини. Нехай шкільні роки будуть радісними, повними дивовижних відкриттів і щасливих моментів.

Бажаю величезного бажання вчитися та здобувати нові знання. Легкого навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення бути кращим, ніж учора. Успіхів, удачі, здоров'я!

Шановні освітяни! Вам довірено найбільше багатство нашої країни - діти. Дякуємо Вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Я вдячний Вам за те, що Ви виховали багато поколінь свідомих українців і щиро ділитеся своїми знаннями, любов'ю та теплом з молодою генерацією. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

Виконувач обов’язків

голови райдержадміністрації                                                                                 Артем Даценко