Вітання голови райдержадміністрації

Дорогі ветерани, шановні семенівці!

8 і 9 травня ми відзначаємо найвеличніші свята для нашого народу - День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

75 років тому перемога дісталася нам ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

Низько вклоняємося подвигу тих, хто не шкодуючи власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу у жорстокій битві  захищав рідну українську землю від нацистського поневолення.

Ми в неоплатному боргу перед синами і дочками України, юність яких жорстоко обірвала війна. У серці кожного українця живе пам’ять про мужніх і незламних визволителів, про їх героїзм в ім’я свого народу та рідної землі.  Пишаємося славою тих, хто приніс очікуваний мир світу та Україні.

Сьогодні мир в Європі знову під загрозою. Подвиг переможців у Другій світовій війні гідно продовжують українські воїни, які захищають незалежність та територіальну цілісність  на Сході України.

Тож нехай Велика Перемога наповнює всіх нас упевненістю в могутність нашої держави, бажанням працювати і перемагати, усіма своїми справами утверджувати мир та гармонію на власній землі.

Щиро дякую Вам, дорогі наші ветерани, за самопожертву, на яку ви пішли заради нашого майбутнього. Зробимо все від нас залежне, щоб розквітав, ставав красивішим і заможнішим рідний край. Міцного здоров’я, щастя та добробуту Вам і Вашим родинам!

Свята пам’ять про Другу світову війну залишиться з нами як високий зразок мужності, сили духу, тяжкої  праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя в ім’я свого народу та рідної землі. Схилимо голови перед пам’яттю полеглих у цій війні!

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям!

Голова районної

державної адміністрації                                                               Іван ДЗУС