Вітання голови райдержадміністрації

Дорогі жінки, любі наші матері!

Традиційно в другу неділю травня українські родини відзначають День матері. Це свято особливе, сповнене щирого почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

Мама – найдорожча у світі людина, джерело нового життя, безмежної любові, добра, ніжності та ласки.  Це не тільки добрі очі, дбайливе серце, ніжне дихання і ласкаві руки рідної людини. Мама - це ще й ангел-хранитель, завжди оберігає від неприємностей, переживань і проблем. Матуся завжди поспішить нам на поміч, незважаючи на те, скільки нам років. Материнська любов зігріває нас на всьому життєвому шляху. І лише з втратою такої близької людини ми розуміємо, як нам бракує її мудрості та теплоти. Немає в цілому світі святішої і кращої «професії», ніж материнство.

Велика вдячність усім матерям!  Особлива подяка  тим,  які народили та виховали справжніх і вірних синів-захисників своєї Батьківщини, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт.

Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння. Турбота про вас є нашим обов’язком та справою честі.

У цей день, дорогі і рідні мами, прийміть найщиріші вітання зі святом. Бажаю вам щастя, здоров'я, родинного тепла, душевного спокою і любові. Хай ваші діти приносять вам лише радість та втіху!

Терплячі, люблячі, мужні, нескорені, вічні... Уклін вам і слава!

Голова районної

державної адміністрації                                                               Іван ДЗУС