Впровадження медичної реформи в Семенівському районі

Впровадження медичної реформи в Семенівському районі. В районі продовжується Національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї» по підписанню декларації про медичне обслуговування. Кожен житель району може обрати свого лікаря первинної ланки, якому Ви довіряєте своє здоров’я та будете постійно звертаєтеся за медичною допомогою. На сьогоднішній день в районі працює лікар терапевт, три лікаря –педіатри та вісім лікарів загальної практики сімейної медицини з якими можна підписати декларацію.
Станом на 15 травня 2018 року майже  три тисячі жителів району визначилися з своїм лікарем  та підписали декларацію.
Заключити декларацію на медичне обслуговування можна звернувшись до лікарів КЗ «Семенівського центру первинної медико-санітарної допомоги» з 8 00 до 17 00 години.
При зверненні до лікаря, для заключення декларації візьміть із собою паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон. Для заключення декларації для дитини до 14 років – візьміть свідоцтво про народження дитини. Лікар або медична сестра введе Ваші дані в електронну систему, на мобільний телефон надійде СМС з кодом,  для  підтвердження декларації. Лікар, своїм електронним підписом завершить укладання декларації і відправить в електронну систему. З електронної системи, медичні працівники роздрукують Вашу декларацію в двох екземплярах, Ви перевірите правильність персональних даних та підпишете два екземпляри декларації. Один екземпляр декларації медичні працівники віддадуть Вам, а один залишиться в медичному закладі.
Жителі району, які не  мають можливості за станом здоров’я особисто звернутись до лікаря, можуть звернутись через своїх рідних або близьких для заключення декларації. Процедура заключення декларації повністю безкоштовна.
Медичні працівники звертаються до жителів району, найближчим часом відвідати обраного лікаря КЗ «Семенівський центр ПМСД» та підписати з ним декларацію на медичне обслуговування.

Головний лікар
КЗ «Семенівський центр ПМСД»     Т.М.Мазанько