Засідання робочої групи при райдержадміністрації

19 березня під головуванням голови райдержадміністрації  Івана Дзуса відбулося засідання робочої групи при райдержадміністрації  щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID – 19 на території Семенівського району. Склад робочої групи затверджений розпорядженням голови райдержадміністрації від 18.03.2020 №46. На порядку денному було виконання завдань, які покладені на робочі групи нормативно-правовими актами органів влади вищого рівня. У ході засідання виступили заступник голови райдержадміністрації А.Даценко, голова районної ради В. Юрченко, заступник Семенівського селищного голови С.Полупан, головний лікар КП «Семенівська ЦРЛ» О.Романюк, головний лікар КП  «Семенівський центр ПМСД» Т.Мазанько, начальник Семенівського відділення поліції Хорольського  відділу поліції Головного управління Національної  поліції в Полтавській області М. Голощапов та інші.

З метою продовження проведення роз’яснювальної роботи серед населення, суб’єктів підприємницької діяльності, працівників підприємств, організацій та установ робоча група вирішила утворити оперативні групи, які працюватимуть на території району.

У ході засідання голова райдержадміністрації І.Дзус, голова районної ради В.Юрченко, начальник Семенівського відділення поліції Хорольського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області М. Голощапов акцентували увагу на проведення роз’яснювальної роботи про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення законодавства при недотриманні вимог карантину.