Звернення голови Семенівської райдержадміністрації щодо обмежувальних заходів у поминальні дні

Версія для друкуВерсія для друку

Звернення голови  Семенівської райдержадміністрації щодо обмежувальних заходів у поминальні дні

Шановні Семенівці!

    За тиждень після Великодня починаються поминальні дні. У народі їх ще називають проводами, гробками,  або ж Радоницею. Звичайним для українських сімей є збір всіх близьких і далеких родичів в отчому домі спеціально на Поминки. Однак карантин вніс свої корективи і сюди.

    Враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким - є пріоритетними в нинішніх умовах. Сподіваюся на порозуміння.

Щоб не сталося гіршого, ми повинні свідомо поводитись і в подальшому. Давайте не йти проти волі Божої та турбуватися про пам’ять померлих  не на шкоду здоров’я живих. Дотримуйтесь правил карантину! Тільки спільними зусиллями, залишаючись відповідальними, ми повернемося до звичного життя.

Я вкотре наголошую на важливості утримання від відвідування кладовищ на поминальні дні.  Ми бачимо щоденний приріст інфікування, маємо не допустити динамічного піку захворювання, з яким може не справитися медицина.  

Звертаюся до всіх мешканців району з проханням не відвідувати кладовища у ці  дні та перенести поминання на червень. 

Згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душі милостинею.

 

Голова райдержадміністрації                                                                                                                                            Іван ДЗУС

Наверх ↑