Бюро правової допомоги

Версія для друкуВерсія для друку

З 1 вересня 2016 р. в смт. Семенівка  розпочав роботу  Відділ Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Семенівське бюро правової допомоги».
Працівники бюро  надають правову інформацію, роз'яснення та консультації з правових питань, надають послуги з складання заяв, скарг та інших документів правового характеру,  здійснюється безпосереднє представництво інтересів клієнтів в суді,  забезпечується можливість користування електронними сервісами Мін'юсту (отримання інформації з державного реєстру речових прав на нерухоме майно, єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пошук законодавчих документів, шаблонів(зразків документів тощо),    приймається звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги   соціально незахищених категорій громадян.
Оголошення  про Бюро правової допомоги було оприлюднено через ЗМІ, зокрема надруковано в газеті «Вісник Семенівщини» та оприлюднено на офіційних сайтах Семенівської РДА та Семенівської райради.
На даний час працівниками бюро здійснено  виїзні прийоми громадян с.Очеретувате, Богданівка а також працівниками проведено робочі зустрічі з метою організації спільної діяльності та співпраці  в сфері право просвітництва та надання правової допомоги громадянам.  В усі сільські ради направлено оголошення про діяльність відділу «Семенівське бюро правової допомоги»  з метою розміщення оголошень на інформаційних стендах сільських рад.
Регулярно проводяться вуличні інформування мешканців с-ща Семенівка шляхом вручення інформаційних листівок та розміщуються  оголошення на дошках оголошень для громадян.
Слід зазначити що працівниками  бюро проводились робочі зустрічі з представниками органів державної влади  а саме: УПФУ в Семенівському районі,  УПСЗН Семенівської РДА,  Семенівського РЦЗ,  ГО «Центр допомоги учасникам АТО»  з метою обговорення шляхів співпраці та побудови партнерських стосунків. В органах держаної влади та ОМС розміщені інформаційні оголошення про діяльність Бюро правової допомоги.
Головна місія бюро спрямована на посилення правоздатності територіальних громад.

 

 

Наверх ↑