Громадське обговорення

Версія для друкуВерсія для друку

Пропонуємо до обговорення проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей району у 2018 році"                                                   


Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детальний план території розташування водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на р. Сула в районі с. Тарасівка Оржицького району Полтавської області та в районі с. Старий Калкаїв Семенівського району Полтавської області»

Семенівська районна державна адміністрація інформує про початок процедури розгляду проекту Детального плану території розташування водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на р. Сула в районі с. Тарасівка Оржицького району Полтавської області та в районі с. Старий Калкаїв Семенівського району Полтавської області.
Проект зазначеної містобудівної документації розроблявся з метою визначення функціонального призначення та параметрів забудови земельної ділянки за межами населеного пункту для розміщення водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на р. Сула. Детальний план території після затвердження стає основним документом, згідно якого повинно здійснюватися капітальне будівництво, благоустрій та інженерне облаштування даної території.
До складу проекту входять графічні та текстові матеріали.

В текстових матеріалах визначаються загальні вимоги до забудови та благоустрою і озеленення території; інженерного забезпечення, розміщення інженерних мереж споруд; транспортного обслуговування; містобудівні умови та обмеження земельних ділянок.

До графічних матеріалів входить Схема розташування території, План існуючого використання території, Проектний план, Схема інженерних мереж, Схема інженерної підготовки території.
У змісті Детального плану території визначені:
- оцінка існуючої ситуації;
- основні принципи планування території;
- інженерне забезпечення;
- заходи щодо цивільної оборони;
- техніко-економічні показники.
Проект детального плану території розроблений ДП «Державний проектний інститут містобудування «Міськбудпроект», на підставі розпорядження голови Оржицької районної державної адміністрації від 24.11.2017 року №340 «Про розроблення детального плану території», розпорядження голови Семенівської районної державної адміністрації від 08.12.2017 року №482 «Про розроблення детального плану території для розміщення водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на р. Сула в районі с. Старий Калкаїв Горошинської сільської ради Семенівського району Полтавської області». Замовник розроблення детального плану території – Оржицька районна державна адміністрація.

З текстовою та графічною частинами зазначеного проекту можна ознайомитись:
- на офіційній веб-сторінці Семенівської райдержадміністрації;
- на офіційній сторінці Семенівської райдержадміністрації у мережі Фейсбук;
- у відділі містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації за адресою: смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44, кабінет 210 (понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00 год, перерва з 12.00 до 13.00 год.).

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту райдержадміністрації – головний архітектор району Тарасенко Валентина Миколаївна.

Зауваження та пропозиції до проекту подаються з 11.01.2018 року до 11.02.2018 року за адресою: смт. Семенівка, вул. Незалежності, 44 на ім'я голови райдержадміністрації у письмовому вигляді з зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

 


 

ДолученняРозмір
3_1.jpg21.2 КБ
2_1.jpg18.76 КБ
Наверх ↑