Проект розпорядження МНС

Версія для друкуВерсія для друку

ПРОЕКТ                          

СЕМЕНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

    2019               смт Семенівка               №

 

Про  затвердження Положення
про Семенівську  районну ланку
територіальної підсистеми єдиної
державної системи цивільного
захисту Полтавської області

       
 
          Відповідно до пункту 4 статті 10 Кодексу цивільного захисту України, статей 6, 27 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року №101 «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», розпорядження голови облдержадміністрації від 12 травня 2017 № 264  «Про затвердження Положення про  територіальну підсистему єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської  області», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області 24 травня 2017 року за № 142/2589:

1. Затвердити Положення про Семенівську районну ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області (додається).
    
2. Відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та з питань цивільного захисту районної державної адміністрації (Тарасенко В.М.) забезпечити подання цього розпорядження на державну реєстрацію до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

3. Сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю, у справах    преси    та    інформації   апарату   районної   державної   адміністрації 
(Скриль Ю.В.) забезпечити оприлюднення цього розпорядження в районних засобах масової інформації та на офіційній веб-сторінці Семенівської районної державної адміністрації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Недюху М.В.

Голова  районної
державної  адміністрації        В. Федоренко
               

 

 

ДолученняРозмір
rozporyadzhennya_rayonnoyi_lanki.doc37.5 КБ
zatverdzheno.doc92.5 КБ
dodatok_1_do_polozhennya.doc41 КБ
dodatok_2_do_polozhennya.doc77.5 КБ
dodatok_3perelik_sil_do_polozhennya.doc80.5 КБ
dodatok_4_do_polozhennya.doc52 КБ
Наверх ↑