Загальна частина.

Районна Програма розвитку малого підприємництва у Семенівському районі на 2018-2020 роки (далі Програма) розроблена відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та на основі Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18 вересня 2012 року № 44, а також пропозицій структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань підприємців та органів місцевого самоврядування.
Програма спрямована на вирішення першочергових завдань щодо розвитку малого підприємництва з одночасним формуванням інфраструктури розвитку бізнесу та створення умов для розвитку галузей реального сектору виробництва та сфери послуг, що в подальшому забезпечить підвищення ролі підприємництва в загальному обсязі економіки району.
Програма окреслює поточний стан розвитку малого підприємництва району, головні проблеми та шляхи їх розв’язання. Виконання положень Програми буде забезпечено через впровадження організаційних заходів та реалізацію інвестиційних проектів підприємств та підприємців, що дозволить вийти на якісний рівень функціонування галузі малого підприємництва.

Затверджена рішенням двадцять  четвертої сесії районної ради сьомого скликання  від   27.06.2018 року

Звіт про виконання заходів Районної програми розвитку малого підприємництва у Семенівському районі на 2018-2020 роки за ІІІ квартал

ДолученняРозмір
programa_pidpriiemnictva.doc107 КБ