Учасникам АТО та членам їх сімей

ДОРОЖНЯ КАРТА для  демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення АТО для вирішення питань соціального забезпечення, захисту та інших соціальних гарантій

Учасникам бойових дій надаються понад 20 різних видів пільг

Порядок отримання одноразової грошової допомоги учасникам АТО

Шановні військовослужбовці, демобілізовані із зони проведення АТО! Державна служба зайнятості завжди готова допомогти Вам!

Що потрібно військовослужбовцям для отримання путівки на санаторно-курортне лікування?

ПОКРОКОВА СХЕМА реалізації громадянами України – військовослужбовцями Збройних сил України, інших військових формувань та членами їх сімей, які беруть (брали) участь у виконанні завдань щодо здійснення АТО їх конституційних прав на безоплатне отримання земельних ділянок

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників антитерористичної операції.

31 березня 2015 р. набула чинності постанова Кабінету Міністрів України № 200 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням».
Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою «Забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» на забезпечення санаторно-курортним лікуванням осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції та яким встановлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 та пункту 1 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Управління праці та соціального захисту населення забезпечує осіб безоплатними путівками до санаторно-курортних закладів відповідно до цього Порядку згідно з медичними рекомендаціями в порядку черговості в міру надходження путівок:
1) учасників бойових дій - щороку строком на 18-21 день;
2) інвалідів війни - позачергово щороку строком на 18-21 день;
3) інвалідів із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) - відповідно до медичних рекомендацій, з них:
I та II груп - до санаторіїв спінального профілю з лікуванням строком на 35 днів;
III групи - до санаторіїв неврологічного профілю з лікуванням строком на 18-21 день.

У разі коли особа має право на забезпечення путівкою за кількома законами, їй надається право вибору в забезпеченні путівкою за одним із них.

Для одержання путівки особи повинні перебувати на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, а такі, що переселилися з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, - за фактичним місцем проживання відповідно до довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

Для взяття на облік особа чи її законний представник подає заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

Для отримання більш детальної інформації з цього питання  звертатися до управління соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації за адресою смт.Семенівка, вул.Леніна, 36/2 або за телефоном  92-4-65

Головний спеціаліст УПСЗН
                                                       Оксана Зінченко