Звіт про виконання заходів Районної програми розвитку малого підприємництва у Семенівському районі на 2018-2020 роки за ІІІ квартал 2018 року

Звіт

З метою підтримки підприємництва у Семенівському районі станом на 01.10.2018 діють наступні об’єкти інфраструктури підтримки МСП:

Координаційна рада з питань підтримки підприємництва в Семенівському районі;
місцевий Фонд підтримки підприємництва в Семенівському районі;
Семенівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості;
Рада сільськогосподарських товаровиробників Семенівського району.

При Семенівській райдержадміністрації функціонує Центр надання адміністративних послуг за принципом організаційної єдності, які відповідно до Законів України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про адміністративні послуги» видають документи дозвільного характеру суб’єктам підприємницької діяльності.
Кількість адміністративних послуг, задекларованих у переліку ЦНАП становить – 53. За 9 місяців 2018 року надійшло 5178 пакетів документів та видано 5105 позитивних результатів;
З метою покращення інформованості суб’єктів господарювання щодо різноманітних аспектів здійснення підприємницької діяльності Семенівською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості запроваджена практика надання проспектів - довідників для суб’єктів підприємницької діяльності. Також Семенівською районною філією Полтавського обласного центру зайнятості проведено 36 семінарів - тренінгів для підприємців-початківців: 22 семінари «Як розпочати свій бізнес», 14 семінарів з питань організації зеленого туризму. Прийняли участь у семінарах 247 учасників. Кількість профінансованих бізнес-проектів – 2 (одноразова допомога по безробіттю для започаткування підприємницької діяльності).

Забезпечено дотримання вимог чинного законодавства щодо підготовки та реалізації регуляторних актів у районі.
Станом на 01.10.2018, згідно Плану діяльності райдержадміністрації з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, прийнято 2 регуляторних акти:
- розпорядження голови райдержадміністрації від 14.08.2018 № 229 «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Семенівського району»;
- розпорядження голови райдержадміністрації від 21.08.2018 № 254 «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Семенівського району»;
З метою підтримки та розвитку підприємництва та створення належних умов для здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання забезпечено вільний доступ до інформації про вільні земельні ділянки району, які пропонуються інвесторам і суб’єктам підприємницької діяльності для передачі в оренду або продаж.