Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Семенівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності у 2017 році

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту голови Семенівської  районної державної адміністрації про підсумки діяльності у 2017 році

Відповідно до  статті 45 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» та на виконання Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року  № 277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» (із змінами), з метою належного інформування громадськості про підсумки діяльності райдержадміністрації,  забезпечення прозорості та підзвітності органу виконавчої влади 03 березня 2018 року о 10.00 у залі  засідань Семенівської райдержадміністрації (віл Незалежності, 44, кімн.305, смт Семенівка Полтавської області, 38200) відбудеться публічний звіт голови Семенівської райдержадміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік.

Регламент публічного звіту:
10:00 – 11:00 – публічний звіт голови райдержадміністрації.
11:00 – 12:00 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представників громадської ради, створеної при райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, організацій роботодавців, професійних спілок, засобів масової інформації.

Відповідальний структурний підрозділ: відділ агропромислового, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації.

Контактна особа: Троянова Інна Василівна -  начальник відділу агропромислового, економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Семенівської райдержадміністрації, тел.: (05341) 91179, Е-mail: semeniv_rda@adm-pl.gov.ua.

Текст публічного звіту голови Семенівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності у 2017 році оприлюднений на веб-сторінці райдержадміністрації в рубриці «Консультації з громадськістю» та на веб-сайті Полтавської облдержадміністрації.

ДолученняРозмір
publichniy_zvit_golovi_rda_03.03.2018.doc761 КБ