КДОТ "Світанок" (с.Наріжжя) запрошує на відпочинок!!!!

Версія для друкуВерсія для друку

https://www.youtube.com/watch?v=TJvW2jGG2ck

 

 

На Полтавщині відшкодовують до 70% вартості дитячих путівок у заклади оздоровлення та відпочинку

Полтавська область стала першим в Україні регіоном, де впровадили інноваційну систему відшкодування частини вартості путівки до позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку. Про це повідомляють в Управлінні у справах сім’ї молоді та спорту Полтавської ОДА.

Звернутись за такою допомогою зможе кожна сім’я у якій виховується дитина/діти від 7 до 17 років включно, не залежно від наявності чи відсутності у дитини пільгового статусу. Для цього батькам необхідно лише обрати один з позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області (з-поміж затвердженого переліку) та отримати від нього згоду про можливість забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку. Згода має містити інформацію щодо терміну перебування та повної вартості путівки. Потім, батькам з отриманою згодою та відповідним пакетом документів необхідно звернутись до органів виконавчої влади або місцевого самоврядування за місцем проживання.

Відшкодування коштом бюджетних коштів може складати від одного до двох прожиткових мінімумів, але не більше ніж 70% вартості путівки. У 2018 році така доплата може становити до 3888 грн, та буде варіювати залежно від розміру повної вартості путівки. У 2017 році таку допомогу отримали 7,5 тис. дітей області.

Також, паралельно з системою часткового відшкодування вартості путівки, в області забезпечується оздоровлення та відпочинок дітей, безпосередньо пільгових категорій. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА та відповідні структурні підрозділи в містах, районах та об’єднаних територіальних громад направляють таких дітей до позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів місцевих бюджетів. Також діти пільгових категорій отримують путівки з бюджетною доплатою за рахунок коштів державного бюджету, в розмірі від 100% до 70% до ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м. Одеса) та ДПУ «МДЦ «Артек» (м. Київ).

Важливий нюанс: протягом року дитина може бути направлена на оздоровлення за бюджетні кошти будь-якого рівня лише один раз.

Для вдосконалення чинної системи координації оздоровлення та відпочинку дітей області, у 2018 році Управління отримало під оперативне керівництво Полтавський обласний дитячий оздоровчий центр «Маяк» Полтавської обласної ради. Протягом 2018-2019 років планується проведення реконструкції та модернізації центру. Надалі ПО ДОЦ «Маяк» буде використовуватись для безпосереднього оздоровлення та відпочинку дітей та проведення різноманітних заходів, пов’язаних з організацією оздоровчого процесу.

 

 

Шановні батьки!
Пропонуємо Вам придбати путівку для оздоровлення Вашої дитини за методом часткового відшкодування вартості путівок дитячим закладам оздоровлення та відпочинку Донецької області.
На часткове відшкодування вартості путівки один раз на рік мають права сім’ї з дітьми на кожну дитину віком від 7 до 18 років за місцем проживання, постійної реєстрації або реєстрації місця проживання внутрішньо переміщеної особи за умови, що дитині не надавалась уповноваженими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, лікувальними закладами та установами в поточному році путівка до закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів усіх рівнів.
На одну дитину від 7 до 18 років відшкодування вартості путівки здійснюється з розрахунку двох прожиткових мінімумів (у поточному 2018 році – 3720,00 грн.)
Джерелами оплати залишкової вартості путівки можуть бути кошти:
- батьків;
- роботодавців, з якими батьки знаходяться у трудових відносинах;
- первинних організацій профспілок, членом яких є один з батьків дитини;
- благодійних організацій;
- інші кошти, не заборонені чинним законодавством.
З метою направлення дитини на оздоровлення до управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради від одного з батьків дитини (осіб, які їх заміняють) або від уповноважених представників громадських об’єднань, організацій професійних спілок і роботодавців, членами/працівниками яких є батьки подаються наступні документи:
- копія свідоцтва про народження дитини;
- копія паспорту одного з батьків (1,2,7, 11-16);
- копія облікової картки платників податків або копію паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку у паспорті);
- довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб;
-  довідка про реєстрацію місця проживання (на дитину);
- копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи за місцем проживання ;
- довідка про підтвердження навчання в навчальному закладі;
- довідка лікувального закладу або установи про відсутність користування пільговою путівкою на оздоровлення у 2018 році за бюджетні кошти.
У разі оплати залишкової вартості путівки юридичними особами (роботодавцями, профспілковими організаціями, благодійними організаціями) надається гарантійний лист за підписом керівника відповідного підприємства, установи, організації щодо сплати вартості путівки з урахуванням часткового її  відшкодування за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Проїзд дітей до закладів оздоровлення та відпочинку забезпечується безпосередньо батьками дитини за рахунок власних коштів та/або інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Якщо батьками порушені вимоги статті 18 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», пункту 10 Типового положення про дитячий заклад  оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року № 422, діти до закладу не приймаються, а кошти повертаються за джерелами надходжень.
Бажаючим необхідно звернутися до управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради (м. Лиман, вул. Незалежності, 15). Контактний телефон (06261)4-12-79, (050)26-16-705.
 

Наверх ↑